18 maja 2016
Dzień Nauki i Przemysłu

Serdecznie zapraszamy Państwa i Państwa studentów do wzięcia udziału w 7 edycji Dnia Nauki i Przemysłu, który odbędzie się w najbliższy piątek (20 maja) na terenie Technoparku Gliwice – przy ul. Konarskiego 18 C. Podobnie jak w zeszłych latach podczas tegorocznej edycji Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą i najnowszymi osiągnięciami z dziedziny nauki i przemysłu śląskich przedsiębiorstw, instytutów naukowo-badawczych oraz jednostek Politechniki Śląskiej.

Zachęcamy do udziału – na naszej stronie www.dnip.pl dostępne są szczegółowe informacje na temat wystawców oraz konkursów, które będą tego dnia organizowane dla Uczestników. Patronem honorowym tegorocznym edycji jest Politechnika Śląska.

Targi odbywają się w godz. 09:00 – 14:00 – będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji dla Państwa studentów. W załączeniu przesyłamy poglądowy plakat, który również może być udostępniony dla Państwa studentów. Udział w wydarzeniu oczywiście jest bezpłatny.

z poważaniem,
Magdalena Zwierzyńska