18 maja 2016
Samorząd Studencki zaprasza do kandydowania w wyborach!

Już 30 i 31 maja wszyscy studenci naszej uczelni będą mogli wybrać swoich przedstawicieli w organach Samorządu Studenckiego Politechniki Śląskiej na kolejną kadencję, która przypadnie na rok akademicki 2016/2017. Zapraszamy Was wszystkich do kandydowania do Rad Samorządów Wydziałów i Rad Mieszkańców dzięki czemu staniecie się członkami największej studenckiej organizacji na naszej Uczelni.

Wszystkie niezbędne informacje i formularze znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://www.samorzad.polsl.pl/index.php/dolacz-do-nas/

Na zgłoszenia czekamy do 25 maja!

Chodź do nas i bądź w centrum wydarzeń! Jeśli masz pytania – śmiało pisz, postaramy się rozwieść wszelkie Twoje wątpliwości: biuro.uzss@gmail.com

Pozdrawiam!
Piotr Wodok