13 maja 2016
Wykład otwarty w ramach przedmiotu Zarządzanie Realizacjami Przedsięwzięć Budowlanych

Zapraszam na wykład w ramach przedmiotu Zarządzanie Realizacjami Przedsięwzięć Budowlanych (poniedziałek, 16.05.2016, sala 338, godz. 12:00 - 13:30)

pt. Zarządzanie Realizacjami Przedsięwzięć Budowlanych w firmie ALUPROF

Osobami reprezentującymi firmę będą: Michał Marcinowski i Małgorzata Chojnacka, http://www.aluprof.eu/

Celem spotkania jest m.in. zaproszenie studentów do odbycia praktyki zawodowej w firmie ALUPROF.

Gospodarz spotkania:
dr hab. inż. Tomasz Ponikiewski