17 maja 2016
Erasmus +: Dodatkowa kwalifikacja na wymianę akademicką na rok 2016/17

W związku z Aneksem 1 do “Zasad kwalifikacji studentów na stypendia Erasmus w roku akademickim 2016/17” ( czytaj ) na Wydziale Budownictwa będzie przeprowadzona dodatkowa kwalifikacja.

Dokumenty aplikacyjne należy składać u Wydziałowego Koordynatora Erasmus + - dr. Marcina Górskiego, podczas jego dyżurów koordynatora w dniach: 18.05, 25.05, 1.06.2016 w godz. 8.30 do 10.00 w pokoju 206A. Wymagane dokumenty to Formularz Aplikacyjny ze strony Biura Międzynarodowej Wymiany Akademickiej (bez programu zajęć), wydruk z SOTSu za wszystkie ukończone semestry, certyfikaty językowe, certyfikaty poświadczające aktywność naukową lub społeczną (np. w ESN).

Szczegółowe wytyczne związane z zasadami aplikacji i wymiany podane są na stronie Biura Międzynarodowej Wymiany Akademickiej oraz stronie domowej Wydziału.

Wiadomość utworzona: 4 maja 2016 09:13, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2016 10:45, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz