28 kwietnia 2016
Ankieta za sem. zimowy 2015/2016 (podsumowanie)

Uprzejmie dziękuję wszystkim studentom Wydziału Budownictwa, którzy wzięli udział w ankiecie dotyczącej oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym r. akad. 2015/16.

Sprawozdanie z ankietyzacji wraz jej wynikami i wszystkimi uwagami studentów zawartymi w ankietach zostało przekazane Dziekanowi Wydziału. Podsumowanie ankietyzacji jest dostępne na stronie Wydziału Budownictwa (menu Studia, Ankietyzacja). Kolejna ankietyzacja (dotycząca semestru letniego 2015/2016) odbędzie się pod koniec października 2016 r.

Dr hab. inż. Barbara Kliszczewicz, doc. Pol. Śl.
Pełnomocnik Dziekana ds. Ankietyzacji

Podsumowanie - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 28 kwietnia 2016 10:51, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa