4 kwietnia 2016
Spotkanie informacyjne Erasmus + (aktualizacja)

W dniu 8.04.2016 (piątek) o godz. 12.00, w sali 331 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące zasad kwalifikacji do wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus Plus i umów międzyuczelnianych, na rok akademicki 2016-17.
Na spotkaniu będzie można dodatkowo złożyć dokumenty aplikacyjne.

Nowe zasady kwalifikacji na rok 2016/17 można znaleźć na stronie Biura Międzynarodowej Wymiany Akademickiej - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 4 kwietnia 2016 08:19, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 4 kwietnia 2016 09:11, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz