24 marca 2016
Rozpoczęcie rekrutacji na wymianę Erasmus + na cały rok akademicki 2016-2017

Szczegółowe dotychczasowe zasady kwalifikacji studentów zainteresowani znajdą ( tutaj ) oraz ( tutaj )

Lista uczelni partnerski dostępna jest pod tutaj - ( lista ) (Wydział Budownictwa oznaczony jest jako RB)

Dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie - ( dokumenty )

Aplikacje na tym etapie należy przygotować wyłącznie z następujących dokumentów:

• Formularz Aplikacyjny Studenta
  • samodzielny wydruk z SOTSu za cały okres studiów
  • certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego oraz jeśli to możliwe języka kraju wybranej uczelni
  • w przypadku aplikacji na praktyki wymagany będzie również dokument Ex-Ante

Aplikacje należy złożyć osobiście Wydziałowemu Koordynatorowi Erasmus + dr. Marcinowi Górskiemu w terminie nie przekraczającym 13.04.2016.
Dokumenty będą przyjmowane wyłącznie podczas dyżurów Koordynatora w środy 6.04.2016 i 13.04.2016 w godzinach od 8.30 do 10.00, w pokoju 206A.

Wiadomość utworzona: 24 marca 2016 17:05, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa