4 marca 2016
Ankieta za sem. zimowy 2015/2016

Zapraszam wszystkich studentów stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I, II i III stopnia Wydziału Budownictwa do udziału w ankiecie dotyczącej oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym w r. akad. 2015/2016.

Ankietyzacja jest prowadzona w terminie 7 marca - 7 kwietnia 2016 r.

Tryb ankietowania oraz informacje dotyczące osób uprawnionych do wzięcia udziału w ankiecie podano na stronie Wydziału Budownictwa (menu: ANKIETYZACJA).

Dr hab. inż. Barbara Kliszczewicz, doc. Pol. Śl.
Pełnomocnik Dziekana ds. Ankietyzacji

Wiadomość utworzona: 4 marca 2016 09:16, autor: Jacek Staszkiewicz