2 marca 2016
Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej

Serdecznie zapraszamy na XVIII edycję Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które się odbędą 8 marca 2016, o godz. 9:00 – 15:00 w Nowej Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Kaszubska 28.

Targi organizowane wspólnie przez Biuro Karier Studenckich i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej, stanowi doskonałą okazję do poznania oferty rynku pracy skierowanej do studentów, absolwentów, a także pracowników naukowych określonych specjalizacji.

Nowości targów 2016:

• JobWall z papierowymi ofertami pracy, staży i praktyk udostępnianymi przez Pracodawców.
  • FotoPunkt do robienia zdjęć-portretów kandydatów z przeznaczeniem do dokumentów aplikacyjnych.
  • Pokój symulacji rozmów kwalifikacyjnych kandydatów z Pracodawcami.
  • Punkt konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

Lista wystawców dostępna na stronie www.targipracy.polsl.pl
Kontakt do organizatorów: 32-237-15-59 / 237-20-75, kariera@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 2 marca 2016 15:23, autor: Jacek Staszkiewicz