22 lutego 2016
Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Szanowni Państwo,

Zespół Germanistów SPNJO Politechniki Śląskiej w Gliwicach organizuje w bieżącym roku akademickim XI. Ogólnopolską Olimpiadę Języka Niemieckiego dla studentów uczelni technicznych.

Pierwszy etap Olimpiady odbędzie się 4.03.2016 o godzinie 15.30 - dla studentów Politechniki Śląskiej w siedzibie SPNJO, ul. Akademicka 2, Gliwice. Prosimy o zgłoszenia studentów w Zespole Germanistów (p. 683) w lub w sekretariacie SPNJO (p. 685) , ewentualnie mailowo: gabriela.szewiola@polsl.pl ( Imię, nazwisko i nr legitymacji studenckiej).

Wyniki I. etapu zostaną opublikowanie na stronie internetowej SPNJO w zakładce „Olimpiada Języka Niemieckiego”. Tam znajdą Państwo także regulamin i aktualne informacje.

Przypominamy, że w Olimpiadzie mogą brać udział studenci, którzy po pierwszym stopniu studiów otrzymują tytuł inżyniera ( czyli np. NIE studenci Wydziału OiZ).

Ogólnopolski finał Olimpiady odbędzie się w siedzibie SPNJO w Gliwicach 13.05 o godz. 11.00. Serdecznie zachęcamy do udziału studentów , którzy opanowali język niemiecki co najmniej na poziomie B1. Studenci otrzymują od SPNJO usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach, jeśli byłoby to konieczne.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

W imieniu Komitetu Głównego Olimpiady
Gabriela Szewiola