12 stycznia 2016
Katedra Geotechniki i Dróg zaprasza na wykład dr Tomasza Rusina

Katedra Geotechniki i Dróg, Politechniki Śląskiej

zaprasza Studentów i Pracowników Wydziału Budownictwa na wykład wygłoszony przez:

dr Tomasza Rusina, Dantec Dynamics GmbH

pt. Optyczne metody pomiaru deformacji

(techniki: DIC, micro-DIC, ESPI, shearography (NDT), technika DIC w systemie wielokamerowym 360, pomiar odkształceń 3D, walidacja MES, high Speed DIC – analiza wibracji 3D, real-time DIC, przykłady zastosowań w przemyśle, badania podstawowe)

Wykład odbędzie się w środę 20.01.2016, godz. 10.15 w sali 234A na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 12 stycznia 2016 11:17, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2016 11:19, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa