2 grudnia 2015
Wykład Tomasza Szczepańskiego: Praktyczne zastosowanie chemii budowlanej.

Szanowni Państwo, Pracownicy i Studenci Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej, serdecznie zapraszam do wysłuchania ciekawego wykładu Pana Tomasza Szczepańskiego, reprezentującego firmę MC Bauchemie.

Tytuł wykładu:

"Praktyczne zastosowanie chemii budowlanej".

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 04.12.2015. o godzinie 12:00 w auli 118, w ramach wykładu z przedmiotu Chemia dla studentów 3. semestru.

dr inż. Barbara Słomka-Słupik

Wiadomość utworzona: 1 grudnia 2015 14:29, autor: Jacek Staszkiewicz