10 listopada 2015
Katedra Geotechniki i Dróg oraz oddziały Śląski i Wielkopolski Polskiego Komitetu Geotechniki zapraszają na seminarium

Katedra Geotechniki i Dróg, Politechniki Śląskiej
we współpracy z
Oddziałem Śląskim Polskiego Komitetu Geotechniki
Oddziałem Wielkopolskim Polskiego Komitetu Geotechniki

zaprasza Studentów i Pracowników Wydziału Budownictwa na seminarium naukowo-techniczne, w ramach którego wygłoszone będą wykłady:

pt. Współczesne trendy w rozwoju geotechnicznych badań in situ

dr hab. Jędrzej Wierzbicki, prof. UAM w Poznaniu

pt. The CPT factory: Multiple solution for multiple parameters

Eng. Mark Woollard, A.P. van den Berg, Holandia

Seminarium odbędzie się w środę 18.11.2015, godz. 10.15 w sali 309 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 10 listopada 2015 08:58, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa