2 listopada 2015
Szkolenie: Moja kariera naukowa

Biuro Karier Studenckich zaprasza doktorantów i młodych pracowników nauki na szkolenie pt. "Moja kariera naukowa", które odbędzie się w najbliższą środę (4.11.2015), w godz. 14.00 – 16.30 w siedzibie biura w Gliwicach przy ul.Konarskiego 20 p.106. Szkolenie jest organizowane w ramach projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Laboratorium Kariery”.

Szkolenie adresowane jest do osób, które są zainteresowane realizacją projektów zarówno naukowych jak i komercyjnych. Zajęcia opierają się na formule ćwiczeniowej. Uczestnicy poznają możliwości jakie obecnie stwarza nauka w kontekście pracy zawodowej i uczą się o możliwościach pozyskania dofinansowania funduszy na realizację swoich planów.

Zapisy pod adresem: kariera@polsl.pl lub telefonem 32 237 2075.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Wiadomość utworzona: 2 listopada 2015 15:21, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa