26 października 2015
Ankieta: semestr letni 2014/2015

Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Budownictwa do udziału w ankiecie dotyczącej oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim oraz pracy dziekanatu w r. akad. 2014/2015

Ankietyzacja jest prowadzona zgodznie z Zarządzeniem Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 30 września 2013 roku nr 87/12/13 - ( czytaj ).

Badania ankietowe prowadzi się z zachowaniem zasad dobrowolności, poufności i anonimowości.

Termin przeprowadzenia ankiety:  23 października - 29 listopada 2015 r.

Tryb ankietowania: Ankietowanie odbywa sie wyłącznie drogą elektroniczną po zalogowaniu się do systemu ankietowania - ( przejdź ) (dostęp ze strony Wydziału Budownictwa) za pomocą autoryzacji w systemie SOTS.

Ocena nauczycieli akademickich dotyczy semestru letniego 2014/2015, a ocena dziekanatu dotyczy całego roku akademickiego 2014/2015.

Uprawnieni do wypełniania ankiet: wszyscy studenci stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I, II i III stopnia.

Szczegółowych informacji na temat ankietyzacji udziela Pełnomocnik Dziekana ds. Ankietyzacji dr hab. inż. Barbara Kliszczewicz, doc. Pol. Śl. (p. 30, e-mail: barbara.kliszczewicz@polsl.pl).

Wiadomość utworzona: 26 października 2015 08:26, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 26 października 2015 10:25, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa