21 października 2015
Uroczyste Wręczenie Dyplomów Absolwentom

Uroczyste Wręczenie Dyplomów Absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia Wydziału Budownictwa odbędzie się dnia 6 listopada 2015 roku o godzinie 17:00 w auli 118 Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Akademickiej 5.

Zaproszenie Dziekana Wydziału prof. dr hab. inż. Jana Ślusarka kierowane do Absolwentów - ( czytaj )

Zbiórka absolwentów przed wejściem do auli o 16:30.

Wiadomość utworzona: 21 października 2015 15:28, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 21 października 2015 15:30, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa