13 października 2015
Erasmus Plus: Wymiana akademicka - dodatkowe miejsca

W związku z możliwością wykorzystania przez Wydział Budownictwa kilku dodatkowych miejsc na wymianę akademicką w semestrze letnim 2015/16, w ramach programów Erasmus Plus oraz FSS, Koordynator Wydziałowy przeprowadza drugą turę kwalifikacji. Oferta skierowana jest do studentów wszystkich typów (także niestacjonarnych) i stopni studiów (także 3. stopnia). Na wymianę mogą być zakwalifikowani wyłącznie studenci, którzy z sukcesem ukończyli 2. rok studiów inżynierskich oraz legitymują się wysoką średnią z całych studiów.

Z zasadami kwalifikacji i wymiany chętni powinni się zapoznać z informacjami na stronie Biura Międzynarodowej Wymiany Akademickiej: http://www.polsl.pl/Jednostki/RW4/Strony/erasmus_plus_15_16.aspx

Osoby zdecydowane powinny złożyć wymagane dokumenty (wydruk wyników studiów z wszystkich zamkniętych semestrów, Formularz Aplikacyjny, certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2) na ręce Wydziałowego Koordynatora Erasmus + - dr. Marcina Górskiego, pok. 206A, w środę 14.10.2015 w godz. 12-13.00 i piątek 16.10.2015 w godz. 10-12.00.

Wiadomość utworzona: 13 października 2015 12:53, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa