22 czerwca 2015
Szkolenie: Usuwania wyrobów zawierających Azbest

Szanowni Państwo

W dniu 26.06.2015 (piątek) odbędzie się szkolenie w zakresie Usuwania wyrobów zawierających Azbest, prowadzone przez wykładowców Głównego Instytutu Górnictwa.

Miejsce szkolenia:
Gliwice, Wydział Budownictwa, sala 338, godz. 16:00-21:00

Szkolenie jest bezpłatne

Zapisy na szkolenie - emailowo: Tomasz.Ponikiewski@polsl.pl

Pozostało kilka wolnych miejsc!

Dodatkową korzyścią dla uczestników, będzie uzyskanie zaświadczenia uprawniającego do nadzoru i prowadzenia prac związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 14 października 2005 r.

dr inż. Tomasz Ponikiewski
Katedra Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych