21 maja 2015
Akademia Budimex (26.05.2015)

Grupa Budimex zaprasza studentów budownictwa kubaturowego, drogowego, mostowego, kolejowego, inżynierii środowiska oraz energetyki do udziału w VI edycji bezpłatnego warsztatu Akademia Budimex.

Wiążesz swoją przyszłość z budownictwem, energetyką? Chcesz pracować przy dużych, ciekawych projektach budowlanych i korzystać z nowoczesnych technologii? Jeśli tak, weź udział w tym wydarzeniu!

Akademia Budimex to okazja do poznania ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z placu budowy. W trakcie warsztatu zobaczysz, w jaki sposób innowacyjne rozwiązania w inżynierii lądowej, komunikacyjnej, energetyce, o których uczysz się podczas zajęć, można stosować w praktyce. Poznasz także możliwości rozwoju w tej firmie.

Dodatkowo, otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w warsztacie. Na najlepszych czeka możliwość wygrania praktyki w Grupie Budimex - jednej z najbardziej prestiżowych i renomowanych firm budowlanych!

DATA: 26.05.2015r.
GODZINA: 10.15. - 12.15.
ADRES: Politechnika Śląska, Wydział Budownictwa, ul. Akademicka 5, aula 118

PREZENTACJE:

• Budowa nowej drogi startowej w porcie lotniczym w Katowicach
  • Jak weszliśmy na rynek energetyki i przemysłu?
  • „SILESIA STAR” unikalna elewacja z betonu

Wstęp wolny bez konieczności wcześniejszych zapisów.

ZAPRASZAMY!

Szczegóły na temat Akademii Budimex znajdziesz ( tutaj ).

Wiadomość utworzona: 21 maja 2015 12:17, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2015 12:23, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz