8 maja 2015
Oprogramowanie PERIcad

Szanowni Państwo

Informuję, że PERI GmbH udostępnia bezpłatne 2.-letnie licencje studenckie programów ELPOS i PERIcad. Warunkiem jest zgłoszenie się studentki/studenta do PERI Polska info@peri.com.pl, wysłanie kopii legitymacji studenckiej oraz podanie adresu e-mail.

Szczegółowe specyfikacje poszczególnych programów i wersji znajdziesz w załączonych dokumentach. W praktyce pod ELPOS-a wystarczy mieć odpowiedni komputer (program autonomiczny), a w przypadku PERIcad-a musi być uprzednio zainstalowany Autocad w odpowiedniej wersji (PERIcad to nakładka na Autocad-a).

Piotr Borucki
Kierownik Zespołu Technologów ZT-6 | Design Team Manager

Specyfikacja programu - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 8 maja 2015 10:11, autor: Jacek Staszkiewicz