22 kwietnia 2015
Katedra Geotechniki i Dróg oraz Katedra Mechaniki i Mostów zapraszają na wykład mgr inż. Bogusławy Kruk

Katedra Geotechniki i Dróg oraz Katedra Mechaniki i Mostów, Politechniki Śląskiej zapraszają Studentów i Pracowników Wydziału Budownictwa na wykład wygłoszony przez:

mgr inż. Bogusławę Kruk(Kierownik Działu Technicznego Tines S.A.)

pt. Systemy nawierzchni szynowych w technologii TINES

Wykład odbędzie się w piątek 24.04.2015, godz. 16.00 w sali 235 Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 22 kwietnia 2015 08:38, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa