4 marca 2015
Rekrutacja Erasmus 2015-2016

W piątek, 6.03.2015 o godz. 13.30 w auli 118 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące wymiany akademickiej w ramach Erasmus+ i innych programów mobilnościowych oraz umów bilateralnych. Jednocześnie rozpoczyna się proces rekrutacji na wymianę Erasmus+ na cały rok akademicki 2015-2016. Szczegółowe zasady kwalifikacji studentów zainteresowani znajdą tutaj - ( pdf ) oraz pod tym adresem - ( link )

Dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie - ( link )

Aplikacje na tym etapie należy przygotować wyłącznie z następujących dokumentów:

• Formularz Aplikacyjny Studenta
  • samodzielny wydruk z SOTSu za cały okres studiów
  • certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego oraz jeśli to możliwe języka kraju wybranej uczelni

w przypadku aplikacji na praktyki wymagany będzie również dokument Ex-Ante

Aplikacje należy złożyć osobiście Wydziałowemu Koordynatorowi Erasmus+ dr. Marcinowi Górskiemu w terminie nie przekraczającym 18.03.2015.

Dokumenty będą przyjmowane wyłącznie podczas dyżurów Koordynatora w środy 11.03.2015 i 18.03.2015 w godzinach od 8.30 do 10.00, w pokoju 109.

Wiadomość utworzona: 4 marca 2015 11:35, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa