10 lutego 2015
Wyjazdy w ramach praktyk studenckich - dodatkowa pula środków

Biuro Międzynarodowej Wymiany Akademickiej informuje, że w związku z rezygnacjami studentów wyjeżdżających na studia w ramach Programu Erasmus+ w roku 2014/2015 postanowiono, że "niewykorzystana" pula środków pieniężnych zostanie przeznaczona na wyjazdy w ramach praktyk studenckich.

Osoby zainteresowane wyjazdem zagranicznym w ramach praktyk studenckich są proszone o zgłaszanie się do koordynatorów poszczególnych wydziałów w celu przystąpienia do kwalifikacji. Wcześniejsze zasady dotyczące tego rodzaju wyjazdów pozostają niezmienne.

Szczegółowe informacje - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 10 lutego 2015 12:18, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa