19 stycznia 2015
Katedra Geotechniki i Dróg zaprasza na wykład dr hab. inż. Andrzeja Szaraty (zmiana terminu)

Katedra Geotechniki i Dróg, Politechniki Śląskiej zaprasza Studentów i Pracowników Wydziału Budownictwa na wykład wygłoszony przez:

dr hab. inż. Andrzeja SZARATĘ,
Politechnika Krakowska, Katedra Systemów Komunikacyjnych,

pt. Proces modelowania mikrosymulacyjnego – struktura modeli na przykładzie programu Vissim

Wykład odbędzie się w środę 21.01.2015, 28.01.2015, godz. 10.00 w sali 309 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 12 stycznia 2015 14:33, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 19 stycznia 2015 14:55, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa