12 stycznia 2015
Rusza nabór stażystów do General Motors

Biuro Karier Studenckich i Gliwicka fabryka Opla zapraszają do udziału w kolejnej edycji stażu realizowanego w ramach „Junior Engineer Project".

Staż zaczyna się w lutym 2015 i trwa 6 miesięcy, w trakcie których stażyści przy wsparciu opiekuna z GM realizują dostosowany do swoich kompetencji projekt inżynierski, biorą udział w szeregu szkoleń, a także doskonalą naukę języka angielskiego. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem kariera@polsl.pl do 20.01.2015.

Informacja - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 12 stycznia 2015 12:52, autor: Jacek Staszkiewicz