9 grudnia 2014
Katedra Geotechniki i Dróg zaprasza na wykład: Doświadczenia z realizacji inwestycji na przykładzie kolejowych i portowych projektów infrastruktury transportowej

Katedra Geotechniki i Dróg, Politechniki Śląskiej zaprasza Studentów i Pracowników Wydziału Budownictwa na wykład wygłoszony przez:

mgr inż. Michała KSIĄŻKA,
Halcrow Group Sp. z o.o., oddział w Polsce

pt. Doświadczenia z realizacji inwestycji na przykładzie kolejowych i portowych projektów infrastruktury transportowej

Wykład odbędzie się w środę 17.12.2014, godz. 10.00 w sali 331 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 9 grudnia 2014 13:23, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa