25 listopada 2014
Katedra Geotechniki i Dróg zaprasza na wykład System TITAN - Nowy wymiar geotechniki

Katedra Geotechniki i Dróg, Politechniki Śląskiej zaprasza Studentów i Pracowników Wydziału Budownictwa na wykład wygłoszony przez:

mgr inż. Natalię MACĘ oraz mgr inż. Barbarę Rzemińską,
TITAN Polska Sp. z o.o.,

pt. System TITAN – Nowy wymiar geotechniki

Wykład odbędzie się w środę 3.12.2014, godz. 10.00 w sali 309 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 25 listopada 2014 13:10, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2014 13:11, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa