18 listopada 2014
Ankieta - semestr letni RA 2013/2014

Zapraszam wszystkich studentów stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I, II i III stopnia Wydziału Budownictwa do udziału w ankiecie dotyczącej oceny nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim 2013/2014 oraz oceny pracy dziekanatu w roku akad. 2013/2014. Terminarz, opis trybu ankietowania, informacje dotyczące osób uprawnionych do wzięcia udziału w ankiecie oraz dostęp do systemu ANKIETA znajduje się na stronie Wydziału Budownictwa.

Doc. dr inż. Barbara Kliszczewicz
Pełnomocnik Dziekana ds. Ankietyzacji