13 listopada 2014
Wykład otwarty - prof. Wiesław Kurdowski

W najbliższy poniedziałek 17.11.2014r. o godzinie 8:30 w auli 317 odbędzie się wykład światowej sławy autorytetu z dziedziny chemii cementu i betonu - Profesora Wiesława Kurdowskiego. Na ten wykład Zarząd Oddziału Śląskiego SITPMB FSN-T NOT zaprasza pracowników i studentów Wydziału Budownictwa.

Zaproszenie - ( czytaj )

dr inż. Barbara Słomka-Słupik
dr inż. Tomasz Ponikiewski

Wiadomość utworzona: 12 listopada 2014 12:39, autor: Jacek Staszkiewicz