6 listopada 2014
Uroczyste wręczenie Dyplomów absolwentom Wydziału Budownictwa

Uroczyste wręczenie dyplomów odbędzie się dnia 14 listopada 2014 roku o godzinie 16:00 w auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Konarskiego 18B.

Program szczegółowy

1. Na salę wchodzą Dziekani. Uroczystość prowadzi Dziekan Wydziału, prof. dr hab. inż. Jan Ślusarek.
  2. Gaudeamus Igitur – Akademicki Zespół Muzyczny.
  3. Dziekan Wydziału, prof. dr hab. inż. Jan Ślusarek, wita zaproszonych gości i pozostałych uczestników uroczystości.
  4. Słowo wstępne Dziekana Wydziału Budownictwa.
  5. Wystąpienia zaproszonych gości:
    • Przewodniczący Stowarzyszenia Wychowanków Wydziału Budownictwa – doc. dr inż. Stefan Mercik.
    • Przedstawiciel absolwentów – Przewodniczący Wydziałowego Samorządu Studenckiego – Katarzyna Bąba.
  6. Wręczenie dyplomów najlepszym absolwentom z grup – wręcza Dziekan.
  7. Gaude Mater Polonia – Akademicki Zespół Muzyczny.
  8. Wręczenie dyplomów pozostałym absolwentom – wręcza Prodziekan ds. Dydaktyki, dr hab. inż. Leszek Szojda, prof. nzw. Pol. Śl.
  9. Zakończenie uroczystości.

UWAGA: Zbiorka absolwentów przed wejściem o 15:30.

Zaproszenie dla absolwentów wystosowane przez Dziekana Wydziału - ( czytaj )

Wiadomość utworzona: 6 listopada 2014 10:07, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa