24 października 2014
Katedra Geotechniki i Dróg zaprasza na wykład dr hab. inż. Andrzeja Szaraty

Katedra Geotechniki i Dróg, Politechniki Śląskiej zaprasza Studentów i Pracowników Wydziału Budownictwa na wykład wygłoszony przez:

dr hab. inż. Andrzeja Szaratę,
Politechnika Krakowska
Katedra Systemów Komunikacyjnych

pt. Modelowanie podróży w kontekście budowy modeli transportowych i oceny efektywności inwestycji infrastrukturalnych

Wykład odbędzie się w środę 5.11.2014, godz. 10.00 w sali 309 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 24 października 2014 12:57, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa