24 listopada 2020
Wybór specjalności oraz profilu dyplomowania na II stopniu studiów niestacjonarnych (semestr 01) w roku akademickim 2020/2021

Zgodnie z planem studiów studenci studiów II stopnia, którzy podejmą studia na semestrze II w roku akademickim 2020/2021, proszeni są o dokonanie wyboru specjalności.

Decyzją Kolegium Studiów na semestrze drugim w roku akademickim uruchomione zostaną specjalności:

• Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie – Budownictw Miejskie i Przemysłowe
  • Inżyniera Procesów Budowlanych
  • Budownictwo Drogowe – Drogi, ulice i autostrady
  • Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie - Geotechnika

Wyboru specjalności należy dokonać wypełniając załączoną deklarację - ( pobierz i rozpakuj ZIP). Prosimy o wypełnienie wszystkich 4 opcji wyboru. Podpisaną deklarację w formie skanu prosimy przesłać drogą mailową od 25 listopada godzina 9:00 do 30 listopada br. do godziny 9:00 wyłącznie na adres mailowy magdalena.szczepka@polsl.pl

O wpisie na przedmiot decyduje między innymi kolejność zgłoszeń (e-maile wysłane przed godz. 9:00 dnia 25.11.2020, nie będą brane pod uwagę).

W związku z obowiązującą zasadą o równej liczebności grup, w przypadku braku miejsc, wpisy będą następować zgodnie z decyzją Pana Pełnomocnika Rektora ds. Studenckich dr hab. inż. Mariusza Jaśnioka, prof. PŚ.

Wiadomość utworzona: 24 listopada 2020 12:13, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Dziekanatu Wydziału Budownictwa