20 października 2020
UWAGA - Studenci II stopnia studiów niestacjonarnych

Zgodnie z decyzją Kolegium Dziekańskiego Egzamin dyplomowy na studiach niestacjonarnych II stopnia odbywać się będzie w formie zdalnej. Poniżej terminy obron:

ZAPISY

Od dnia 20 października od godziny 17:00 22 października do godz. 8:00 u uruchomione zostają mailowe zapisy na poszczególne terminy obron – magdalena.szczepka@polsl.pl .

Warunkiem przystąpienia do obrony w wybranym terminie jest:

1. Uzyskanie wszystkich wpisów w systemie EKOS.
  2. Złożenie elektronicznej teczki na tydzień przed planowaną obroną

Link wraz z hasłem do wgrania teczki otrzymają Państwo po zapisaniu się na konkretny termin. Zawartość teczki jest dostępna na stronie https://www.polsl.pl/Wydzialy/RB/Strony/DyplomyInformacja.aspx

Dokumenty takie jak : załącznik 5, załącznik 6, załącznik 3A- promotorzy i recenzenci składają bezpośrednio w Biurze Obsługi Studentów.

W związku ze zmianą druków od dnia 01.10.2020 dyplomy są bez zdjęć, dlatego nie ma potrzeby ich dostarczania.

O ostatecznym zakwalifikowaniu się na dany termin obrony decyduje Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich.

W razie pytań i wątpliwości bardzo proszę o kontakt mailowy magdalena.szczepka@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 20 października 2020 10:07, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Dziekanatu Wydziału Budownictwa