30 września 2020
Komunikat dotyczący organizacji i zajęcia z języków obcych w trybie online w semestrze zimowym 2020/21 dla grup kontynuujących lektorat (SJO)

Studenci z grup językowych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I, II i III stopnia, którzy w semestrze zimowym 2020/21 kontynuują lektorat języka obcego otrzymają informację o sposobie rozpoczęcia zajęć w ramach lektoratu drogą mailową lub za pośrednictwem komunikatora na Platformie Zdalnej Edukacji od prowadzących zajęcia w ubiegłym semestrze.

Zajęcia rozpoczynają się zgodnie planem. Prosimy o regularne sprawdzanie wiadomości.

Wiadomość utworzona: 30 września 2020 14:08, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Dziekanatu Wydziału Budownictwa