4 listopada 2020
Szkolenie BHP (aktualizacja, 4.11)
Informujemy, że każdy student pierwszego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia musi przejść obowiązkowe szkolenie BHP.
Instrukcja szkolenia - ( pobierz )
Kody dostępu:
Tryb stopień wydział kierunek hasło
S I RB Budownictwo (GLIWICE) 2020bhp#BUD
S I RB Budownictwo (KATOWICE) 2020bhp#BUDK
S I RB Civil Engineering EN2020bhp#CE
N I RB Budownictwo (GLIWICE) 2020bhp#BUD!
S II RB Budownictwo (GLIWICE) 2020bhp#BUD2
N II RB Budownictwo 2020bhp#BUD!2

Inspektorat BHP uruchamia możliwość logowania się do Platformy Zdalnej Edukacji do 1 października 2020 r.

Inspektorat BHP informuje, iż możliwość odbycia szkolenia na Platformie Zdalnej Edukacji dla studentów pierwszego roku została wydłużona do dnia 15.11.2020 r.Szkolenie to jest obowiązkowe z mocy ustawy, a po tym terminie (15.11) nie będzie możliwości odbycia szkolenia.

Wiadomość utworzona: 28 września 2020 12:37, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 4 listopada 2020 09:14, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Dziekanatu Wydziału Budownictwa