23 września 2020
Informacja dla przyjętych na I rok studiów

U W A G A !
STUDENCI, KTÓRZY ZOSTALI PRZYJĘCI NA I ROK STUDIÓW NIESTACJONARNYCH (I i II STOPNIA) W GLIWICACH!

UZYSKANIE INFORMACJI O NUMERZE ALBUMU

Każdemu kandydatowi, po przyjęciu na listę studentów, został przydzielony numer albumu, którym jako student, będzie posługiwał się przez cały okres studiów. Numer jest widoczny na „koncie rekrutacyjnym”. Należy go zapamiętać, ponieważ jego znajomość jest niezbędna przy pierwszym rejestrowaniu się i korzystaniu z konta w systemie „SOTS-student” (System Obsługi Toku Studiów). Logowanie do tego systemu jest możliwe ze strony internetowej naszej Uczelni.

Szczegółowa procedura postępowania dla osób przyjętych na studia na Politechnice Śląskiej dostępna jest na stronie Centrum Obsługi Studiów https://www.polsl.pl/Jednostki/RD1-COS/Strony/Przyjeci.aspx.

Prosimy zapoznać się z procedurą i jak najszybciej dokonać wpłaty za legitymację studencką. Numer konta, na który będzie można dokonywać opłaty będzie widoczny po utworzeniu konta w systemie SOTS-student. Numer konta jest numerem indywidualnym dla każdego studenta. Opłata za czesne należy wnieść do 15.10.2020r.

ROZPOCZĘCIE ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się w dniu 01 października br. zgodnie z rozkładem zajęć oraz podziałem na grupy, który będzie dostępny na stronie internetowej naszego Wydziału. Szczegółowa informacja o organizacji roku akademickiego 2020/2021 jest umieszczona na stronie internetowej Uczelni oraz naszego Wydziału.

Organizacja roku akademickiego 2020/2021

Pytania dotyczące powyższych informacji można przesyłać na adres mailowy magdalena.szczepka@polsl.pl lub adres Biura Obsługi Studentów BOSG5@polsl.pl

Informacja o terminie składania teczek oraz odbioru legitymacji podana będzie w terminie późniejszym.

PROSIMY O SYSTEMATYCZNE ŚLEDZENIE INFORMACJI NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ http://www.polsl.pl/wydzialy/rb/ oraz na Facebooku Wydziału Budownictwa.

Wiadomość utworzona: 23 września 2020 11:40, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Dziekanatu Wydziału Budownictwa