26 sierpnia 2020
Zapisy na Egzamin dyplomowy - studia niestacjonarne II stopnia - terminy wrześniowe

Zgodnie z decyzją Pełnomocnika Rektora ds. Studenckich Egzamin dyplomowy na studiach niestacjonarnych II stopnia odbywać się będzie w formie zdalnej w dniach 18.09.2020, 25.09.2020 oraz 29.09.2020.

Zapisy na dany termin odbędą się drogą mailową w dniu 27 sierpnia w godzinach 9:00 do 14:00 wyłącznie na adres mailowy RD1-10-BOSG5@polsl.pl

UWAGA! O wpisie na termin decyduje kolejność zgłoszeń. Maile wysłane poza wyznaczonymi godzinami nie będą brane pod uwagę.

Na każdy dzień ustalony jest limit 10 osób dlatego proszę o ich przemyślany wybór.

Warunkiem przystąpienia do obrony w wybranym terminie jest:

1. Uzyskanie wszystkich wpisów w systemie EKOS.
  2. Złożenie elektronicznej teczki na tydzień przed planowaną obroną.

Link wraz z hasłem do wgrania teczki otrzymają Państwo po zapisaniu się na konkretny termin. Zawartość teczki jest dostępna na stronie https://www.polsl.pl/Wydzialy/RB/Strony/DyplomyInformacja.aspx

Dokumenty takie jak: załącznik 5, załącznik 6, załącznik 3A- promotorzy i recenzenci składają bezpośrednio w Biurze Obsługi Studentów.

Nie muszą Państwo skanować zdjęć – bardzo proszę o przesłanie ich Pocztą Polską na adres: Wydział Budownictwa – Biuro Obsługi Studentów – 5, ul. Akademicka 5, 44-100 Gliwice, z dopiskiem Magdalena Szczepka pokój 105

Wiadomość utworzona: 26 sierpnia 2020 07:57, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Dziekanatu Wydziału Budownictwa