1 czerwca 2020
Egzamin dyplomowy - studia II stopnia

Szanowni Państwo,

Zgodnie z decyzją Kolegium Dziekańskiego Egzamin dyplomowy na studiach niestacjonarnych II stopnia odbywać się będzie w formie zdalnej. Od dnia 1 czerwca u uruchomione zostają mailowe zapisy na poszczególne terminy obron – magdalena.szczepka@polsl.pl.

UWAGA ! Na każdy dzień ustalony jest limit 10 osób dlatego proszę o ich przemyślany wybór.

Warunkiem przystąpienia do obrony w wybranym terminie jest:

1. Uzyskanie wszystkich wpisów w systemie EKOS.
  2. Złożenie elektronicznej teczki do dnia 16 czerwca do godziny 15:00 (wtorek).

Link wraz z hasłem do wgrania teczki otrzymają Państwo po zapisaniu się na konkretny termin. Zawartość teczki jest dostępna na stronie https://www.polsl.pl/Wydzialy/RB/Strony/DyplomyInformacja.aspx

Dokumenty takie jak: załącznik 5, załącznik 6, załącznik 3A- promotorzy i recenzenci składają bezpośrednio w Biurze Obsługi Studentów.

Nie musza Państwo skanować zdjęć – bardzo proszę o przesłanie ich Pocztą Polską na adres: Wydział Budownictwa – Biuro Obsługi Studentów – 5
ul. Akademicka 5,
44-100 Gliwice