1 czerwca 2020
Egzamin dyplomowy - studia I stopnia

Zgodnie z decyzją Kolegium Dziekańskiego Egzamin dyplomowy na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia odbywać się będzie w formie zdalnej.

Student w wyznaczonym dniu stawia się najpóźniej na 30 minut przed swoim egzaminem przed wejściem głównym na Wydział Budownictwa po czym zostaje skierowany do wyizolowanego pomieszczenia w budynku Laboratorium Wydziału Budownictwa wyposażonego w środki do zdalnej transmisji obrazu i głosu oraz środki do dezynfekcji. Po egzaminie Student opuszcza Wydział wyjściem z Laboratorium. W trakcie egzaminu w sali egzaminacyjnej Studentowi towarzyszy pracownik z BOS-5.

Od dnia 1 czerwca u uruchomione zostają mailowe zapisy na poszczególne terminy obron – agnieszka.kamaj@polsl.pl. UWAGA! Na każdy dzień ustalony jest limit 10 osób dlatego proszę o ich przemyślany wybór.

Warunkiem przystąpienia do obrony w wybranym terminie jest :

1. Uzyskanie wszystkich wpisów w systemie EKOS.
  2. Złożenie elektronicznej teczki:
    • do dnia 22 czerwca do godziny 15:00 (poniedziałek) dla obron od 29 czerwca do 3 lipca,
    • do dnia 29 czerwca do godziny 15:00 (poniedziałek) dla obron od 6 do 10 lipca,
    • do dnia 6 lipca do godziny 15:00 (poniedziałek) dla obron od 13 do 17 lipca

Link wraz z hasłem do wgrania teczki otrzymają Państwo po zapisaniu się na konkretny termin. Zawartość teczki jest dostępna na stronie https://www.polsl.pl/Wydzialy/RB/Strony/DyplomyInformacja.aspx

Nie muszą Państwo skanować zdjęć natomiast dokumenty takie jak: załącznik 5, załącznik 6, załącznik 3A- promotorzy i recenzenci składają bezpośrednio w Biurze Obsługi Studentów.

Kompletną teczkę wraz ze zdjęciami w wersji tradycyjnej składają Państwo w dniu Egzaminu dyplomowego przed wejściem na salę egzaminacyjną.

Wiadomość utworzona: 1 czerwca 2020 09:58, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2020 11:07, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz