17 lutego 2020
Studia niestacjonarne II stopnia, gr. KBI - Geotechnika, zajęcia Nowoczesne badania w geotechnice

Na pierwszych zajęciach laboratoryjnych z przedmiotu „Nowoczesne badania w geotechnice”, które odbędą się 29 lutego 2020 r., grupa będzie SAMODZIELNIE realizowała badania w edometrze i aparacie bezpośredniego ścinania. W związku z tym studenci zobowiązani są do PRZYPOMNIENIA sobie procedury każdego z badań oraz do przyjścia na zajęcia z obowiązującymi NORMAMI dotyczącymi wyżej wymienionych zagadnień. Zajęcia laboratoryjne są obowiązkowe i nie ma możliwości ich odrobienia, zwłaszcza że w tym semestrze nie ma grupy dziennej o tym samym profilu. Jednocześnie zwracam uwagę na konieczność sprawnego MAKROSKOPOWEGO określania rodzaju i stanu gruntów oraz ich KLASYFIKACJI wg Polskiej Normy i Eurocodu 7.

Dr hab. inż. Małgorzata Jastrzębska, prof. PŚ

Wiadomość utworzona: 17 lutego 2020 07:46, autor: Jacek Staszkiewicz