Lista przedmiotów, które będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość od 16 marca 2020 r. w semestrze letnim, w roku akademickim 2019/2020

 

Komunikat

Informujemy, że nastąpiła zmiana w wykładzie dla studiów doktoranckich stacjonarnych EiT,  6 sem.

Wykład  Systemy Wspomagania Decyzji zostanie  zastąpiony wykładem Konstrukcja i prawo w elektronice biomedycznej

Opis przedmiotu: Konstrukcja i prawo w elektronice biomedycznej (KiPwEB)


Przedmiot obejmuje 8. godzinny wykład „Konstrukcyjne i prawne wymagania w zakresie elektroniki biomedycznej, w świetle Dyrektywy Unii Europejskiej (MDR)”. Jest to autorski wykład Prof. Dr. habil. Dr. sc. hum. Dipl.-Inform. Med. Józefa Kozaka.
Prof. Kozak  pracuje w German University of Applied Science in Furtwangen, jak i w firmie Aesculap AG, Tuttlingen. Firma Aesculap od ponad 100 lat jest obecna na rynku i specjalizuje się głównie w produkcji narzędzi i sprzętu medycznego, m. in. wdraża systemy wspomagania diagnozy z wykorzystaniem telefonów komórkowych. Prof. Kozak zapozna Państwa nie tylko z aspektami prawnymi, ale i z praktyką zgodną z normami konstrukcji na potrzeby medycyny.
Wykład ten będzie realizowany zdalnie, z pomocą platformy MS Teams.

Kontakt w sprawie wykładu: ewa.straszecka@polsl

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
E-learning