Skład Rady Samorządu Studenckiego Wydziału AEiI 2016/2017

 

Przewodniczący RSW: Łukasz MOLENDA
Zastępca przewodniczącego: Magdalena SCISLAK
Delegat do Parlamentu: Bartosz KORDALA

Dankowski Piotr p.dankowski112@gmail.com
Dąbek Tomasz dabek.t@gmail.com
Dulska Justyna dulskajustyna@gmail.com
Guzek Patrycja crimson.madness@gmail.com
Hanzel Krzysztof me@krzysztofhanzel.pl
Kordala Bartosz bartosz.kordala@gmail.com
Lichosik Kamil f2lichosik14@tlen.pl
Liszka Sara liszka.sara@gmail.com
Molenda Łukasz molendalukasz@icloud.com
Perlak Stefania s.perlak93@gmail.com
Sowa Michalina michalina.sowa.1993@gmail.com
Sowka Ewelina sowkaewelina@gmail.com
Szymanek Agata aagata.szymanek@gmail.com
Szymiec Bartosz szymiecbartosz@gmail.com
Ściślak Magdalena magdalena_sc@op.pl
Urbanek Jarosław jarek.urbanek1@gmail.com
Witek Tomasz tomekwitex@gmail.com

 

Rada Samorządu Wydziału AEiI

Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Samorząd Studencki