Nazwisko Imię Jednostka Nr pokoju Stanowisko Tytuł/stopień naukowy
1 Adamczewska Mirosława RAu0 portiernia Portier  
2 Adamczyk Błażej RAu2 415 Adiunkt Dr inż.
3 Adamek Jadwiga RAu0 5 Porządkowa  
4 Alszer Sara RAu1 626 Doktorant Mgr inż.
5 Antemijczuk Oleg RAu2 319 Wykładowca Mgr inż.
6 Augustyn Dariusz RAu2 418 Starszy Wykładowca Dr inż.
7 Babiarz Artur RAu1 843 Adiunkt Dr hab. inż.
8 Bach Małgorzata RAu2 312 Adiunkt Dr inż.
9 Bajer Teresa RAu2 516 Specjalista administracyjny  
10 Bajerski Piotr RAu2 404 Adiunkt Dr inż.
11 Bal Artur RAu1 636 Adiunkt Dr inż.
12 Baron Grzegorz RAu2 316 Adiunkt Dr inż.
13 Bąk Barbara RAu2 516 Specjalista administracyjny  
14 Bednarz Sławomir RAu0 14 Samodzielny referent techniczny Inż.
15 Bensz Wojciech RAu1 CB 1.08 Doktorant Mgr inż.
16 Bereska Damian RAu1 927 Adiunkt Dr inż.
17 Bernacki Krzysztof RAu3 709 Adiunkt Dr inż.
18 Bieda Robert RAu1 625 Adiunkt Dr inż.
19 Bielawny Beata RAu3 736 Specjalista administracyjny Mgr
20 Biernacki Arkadiusz RAu2 410 Adiunkt Dr inż.
21 Binias Bartosz RAu1 636 Doktorant Mgr inż.
22 Bińczyk Franciszek RAu1 333 Adiunkt Dr inż.
23 Bismor Dariusz RAu1 306 Adiunkt Dr hab. inż.
24 Błachuta Marian RAu1 930 Profesor Nadzwyczajny Tytularny Prof. dr hab. inż.
25 Błonarowicz Andrzej RAu3 722 Starszy Wykładowca Dr inż.
26 Borys Damian RAu1 626/CB 1.11 Adiunkt Dr inż.
27 Brzeski Robert RAu2 404 Adiunkt Dr inż.
28 Brzęczek Ewa RAu0 ck24 Porządkowa  
29 Brzoza Piotr RAu2 CK-25 Specjalista inżnieryjno-techniczny Mgr inż.
30 Brzyska Janina RAu0 12 Specjalista administracyjny  
31 Buchczik Dariusz RAu1 111 Adiunkt Dr inż.
32 Budzan Sebastian RAu1 109 Adiunkt Dr inż.
33 Caban Dariusz RAu2 912 Starszy Wykładowca Dr inż.
34 Cecotka Agnieszka RAu1 CK9 Doktorant Mgr inż.
35 Chałubiec Katarzyna RAu2 515 Specjalista administracyjny Mgr inż.
36 Charczyszyn Jarosław RAu0 portiernia Portier  
37 Charczyszyn Ewa RAu0 21 Specjalista administracyjny Lic.
38 Chęciński Jacek RAu3 710 Adiunkt Dr inż.
39 Chmiel Mirosław RAu3 609 Adiunkt Dr inż.
40 Chodorowski Piotr RAu3 609 Doktorant Mgr inż.
41 Choiński Dariusz RAu1 228 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
42 Chruszczyk Łukasz RAu3 817 Adiunkt Dr inż.
43 Chydziński Andrzej RAu2 412 Profesor Nadzwyczajny Tytularny Prof. dr hab. inż.
44 Cieplik-Dyrbuś Agnieszka RAu0 ck24 Porządkowa  
45 Cisek Aleksander RAu2 827a Specjalista inżnieryjno-techniczny Mgr inż.
46 Ciupek Jolanta RAu0 ck24 Porządkowa  
47 Cudak-Tutajewicz Agata RAu3 735 Specjalista Mgr inż.
48 Cupek Rafał RAu2 541 Asystent Dr inż.
49 Cyran Krzysztof RAu2 323 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
50 Czabański Robert RAu3 838 Adiunkt Dr inż.
51 Czachórski Tadeusz RAu2 409 Profesor Nadzwyczajny Tytularny Prof. dr hab. inż.
52 Czech Zbigniew RAu2 520 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
53 Czeczot Jacek RAu1 341 Adiunkt Dr hab. inż.
54 Czekalski Piotr RAu2 316 Adiunkt Dr inż.
55 Czerwiński Robert RAu3 708 Adiunkt Dr inż.
56 Czornik Adam RAu1 935A Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
57 Czyba Roman RAu1 927 Adiunkt Dr inż.
58 Czyż Krzysztof RAu1 214 Adiunkt Dr inż.
59 Czyż Ewelina RAu2 310 Specjalista administracyjny Mgr
60 Czyż Andrzej RAu3 914a Starszy specjalista inżynieryjno-techniczny Mgr inż.
61 Danch-Wierzchowska Marta RAu1 627 Doktorant Mgr inż.
62 Danek Agnieszka RAu2 525 Adiunkt Dr inż.
63 Daniec Krzysztof RAu1 629A Adiunkt Dr inż.
64 Debudaj-Grabysz Agnieszka RAu2 509 Adiunkt Dr inż.
65 Deja Agnieszka RAu0 23 Specjalista administracyjny Mgr inż.
66 Deorowicz Sebastian RAu2 508 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
67 Długosz Maciej RAu2 539 Doktorant Mgr inż.
68 Dobosz Krzysztof RAu2 507 Adiunkt Dr inż.
69 Dołbniak Marzena RAu1 624A Asystent Mgr inż.
70 Domański Adam RAu2 906 Adiunkt Dr inż.
71 Drabik Gabriel RAu2 316 Adiunkt Dr inż.
72 Drewniak Marek RAu2 408 Doktorant Mgr inż.
73 Drosik Tomasz RAu2 503 Doktorant Mgr inż.
74 Drozdowicz Janina RAu0 ck24 Porządkowa  
75 Duda Mariola RAu0 19 Kierownik Dziekanatu Mgr
76 Duda Zdzisław RAu1 933 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
77 Dudek Marzena RAu1 931 Specjalista administracyjny Mgr inż..
78 Durys Stanisław RAu0 36 Pracownik wysokowykwalifikowany Inż.
79 Dustor Adam RAu3 818 Adiunkt Dr inż.
80 Duszeńko Adam RAu2 518 Adiunkt Dr inż.
81 Dyrek Adam RAu2 506 Doktorant Mgr inż.
82 Dziczkowska Maria RAu3 905 Adiunkt Dr inż.
83 Dziczkowski Leszek RAu3 915 Adiunkt Dr hab. inż.
84 Dziwoki Grzegorz RAu3 819 Adiunkt Dr inż.
85 Fabian Piotr RAu2 521 Adiunkt Dr inż.
86 Figwer Jarosław RAu1 324 Profesor Nadzwyczajny Tytularny Prof. dr hab. inż.
87 Filipowski Wojciech RAu3 607 Adiunkt Dr inż.
88 Filus Zdzisław RAu3 720 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
89 Fiołka Jerzy RAu3 605 Adiunkt Dr inż.
90 Flak Jarosław RAu2 907 Adiunkt Dr inż.
91 Fortuna Tomasz RAu2 413 Doktorant Mgr inż.
92 Fortuna Andrzej RAu1 635 Specjalista inżynieryjno-techniczny Mgr inż.
93 Foszner Paweł RAu2 CK-9 Adiunkt Dr inż.
94 Frąckiewicz Mariusz RAu1 624 Adiunkt Dr inż.
95 Frączek Jacek RAu2 518 Adiunkt Dr inż.
96 Frątczak Michał RAu1 233 Doktorant Mgr inż.
97 Frydrychowska Laura RAu1 534 Specjalista administracyjny Mgr
98 Fujarewicz Krzysztof RAu1 634 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
99 Gaj Piotr RAu2 542 Adiunkt Dr inż.
100 Gajda Karolina RAu1 CB 1.08 Doktorant Mgr inż.
101 Gajda Elżbieta RAu1 533 Kierownik sekcji Mgr
102 Gałuszka Adam RAu1 928 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
103 Garbolino Tomasz RAu3 808 Adiunkt Dr inż.
104 Garbulowski Mateusz RAu2 513 Doktorant Mgr inż.
105 Gessing Ryszard RAu1 926 Profesor Zwyczajny Prof. zw. dr hab. inż.
106 Gielarowska-Kosior Małgorzata RAu0 126 Pełnomocnik Kwestora Mgr inż.
107 Gładysz Małgorzata RAu2 510 Specjalista administracyjny  
108 Główka Teresa RAu1 217A Adiunkt Dr inż.
109 Głuch Krzysztof RAu2 413 Specjalista inżnieryjno-techniczny Mgr
110 Golonek Tomasz RAu3 815 Adiunkt Dr inż.
111 Gorawska Anna RAu2 119 Doktorant Mgr inż.
112 Gorawski Marcin RAu2 119 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
113 Gruca Aleksandra RAu2 414 Adiunkt Dr inż.
114 Grychowski Tomasz RAu1 112 Adiunkt Dr inż.
115 Grygiel Rafał RAu1 929 Adiunkt Dr inż.
116 Grzechca Damian RAu3 816 Adiunkt Dr hab. inż.
117 Grzejszczak Tomasz RAu1 436A Asystent Dr inż.
118 Gudyś Adam RAu2 525 Adiunkt Dr inż.
119 Guziur Jakub RAu2 408 Doktorant Mgr inż.
120 Hajda Janusz RAu1 203 Adiunkt Dr inż.
121 Harężlak Katarzyna RAu2 312 Adiunkt Dr inż.
122 Herb Łukasz RAu2 540 Doktorant Mgr inż.
123 Homa Jarosław RAu0 132 Dyrektor Administracyjny Mgr inż.
124 Hrynkiewicz Edward RAu3 713 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
125 Hudy Dorota RAu1 CB 1.08 Doktorant Mgr inż.
126 Huget Dorota RAu2 408 Specjalista administracyjny Mgr
127 Hupa Adam RAu2 506 Doktorant Mgr inż.
128 Ihnatowicz Jerzy RAu3 836 Asystent Dr inż.
129 Ilewicz Witold RAu1 111 Adiunkt Dr inż.
130 Iwaneczko Paweł RAu1 629A Doktorant Mgr inż.
131 Izydorczyk Jacek RAu3 810 Adiunkt Dr hab. inż.
132 Izydorczyk Weronika RAu3 606 Adiunkt Dr inż.
133 Jabłoński Karol RAu1 106 Doktorant Mgr inż.
134 Jagodziński Mieczysław RAu1 435 Starszy Wykładowca Dr inż.
135 Jaksik Roman RAu1 434/CB 3.17 Adiunkt Dr inż.
136 Jakubczak Michał RAu1 627 Doktorant Mgr inż.
137 Jakubiec Henryk RAu1 224 Specjalista inżynieryjno-techniczny Mgr inż.
138 Jakuszewski Ryszard RAu1 120 Adiunkt Dr inż.
139 Jama Anna RAu1 CK9 Doktorant Mgr inż.
140 Janusz Wojciech RAu1 436 Doktorant Mgr inż.
141 Jasińska Teresa RAu0 ck24 Porządkowa  
142 Jaskot Krzysztof RAu1 625 Adiunkt Dr inż.
143 Jaskólska Małgorzata RAu1 223 Specjalista administracyjny  
144 Jaskólski Lech RAu1 207 Technik  
145 Jastrząb Tomasz RAu2 522 Doktorant Mgr inż.
146 Jeżewski Michał RAu3 839 Adiunkt Dr inż.
147 Jonda Jolanta RAu0 ck24 Porządkowa  
148 Josiński Henryk RAu2 828 Adiunkt Dr inż.
149 Kała Sylwia RAu1 CB 3.17 Doktorant Mgr inż.
150 Kania Dariusz RAu3 714 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
151 Karbowiak Damian RAu2 541 Doktorant Mgr inż.
152 Kardyńska Małgorzata RAu1 624A Doktorant Mgr inż.
153 Karwowski Andrzej RAu3 917 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
154 Kasprowski Paweł RAu2 518 Adiunkt Dr inż.
155 Kasprzyk Jerzy RAu1 307 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
156 Kawulok Michał RAu2 504 Adiunkt Dr hab. inż.
157 Kawulok Jolanta RAu2 503 Adiunkt Dr inż.
158 Kidoń Zenon RAu3 604 Adiunkt Dr inż.
159 Kimmel Marek RAu1 433 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
160 Klamka Jerzy RAu1 205 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
161 Kłopot Tomasz RAu1 237 Adiunkt Dr inż.
162 Kłosowski Piotr RAu3 820 Asystent Dr inż.
163 Kokot Marek RAu2 539 Doktorant Mgr inż.
164 Kolano Michał RAu2 507 Adiunkt Dr inż.
165 Kolka Dariusz RAu3 616 Samodzielny referent techniczny Mgr inż.
166 Konopacki Jacek RAu3 823 Adiunkt Dr hab. inż.
167 Kordecki Andrzej RAu1 624 Asystent Dr inż.
168 Kostrzewa Daniel RAu2 404 Asystent Dr inż.
169 Kościelniak Piotr RAu3 432A (Inst. Fiz.) Adiunkt Dr inż.
170 Kot Jolanta RAu0 5 Porządkowa  
171 Kotas Marian RAu3 835 Adiunkt Dr hab. inż.
172 Kotowicz Piotr RAu1 216 Technik  
173 Kowalik Piotr RAu3 608 Adiunkt Dr inż.
174 Kozielski Michał RAu3 411 Adiunkt Dr inż.
175 Kozielski Stanisław RAu2 419 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
176 Kozyra Andrzej RAu1 105 Adiunkt Dr inż.
177 Krasnokucki Daniel RAu2 513 Doktorant Mgr inż.
178 Krauze Piotr RAu1 114 Asystent Dr inż.
179 Krauze Oliwia RAu1 106 Doktorant Mgr inż.
180 Krawczyk Anna RAu1 749 Doktorant Mgr inż.
181 Kristof Adam RAu3 710 Adiunkt Dr inż.
182 Kronhof Grzegorz RAu1 436A Doktorant Mgr inż.
183 Król Łukasz RAu1 535 Doktorant Mgr inż.
184 Krysiak Grażyna RAu0 ck26 Porządkowa  
185 Krystek Jolanta RAu1 547 Adiunkt Dr inż.
186 Krzywoń Aleksandra RAu1 430/CB 3.17 Asystent Dr inż.
187 Kubosz Bogusława RAu0 130 Specjalista administracyjny Mgr
188 Kucharczyk Marcin RAu3 918a Adiunkt Dr inż.
189 Kukiełka Andrzej RAu3 820 Adiunkt Dr inż.
190 Kula Przemysław RAu0 16a Pracownik wysokowykwalifikowany  
191 Kulczyna Izabela RAu0 24 Specjalista administracyjny  
192 Kulisz Józef RAu3 610 Adiunkt Dr inż.
193 Kurasz Karolina RAu1 624A Doktorant Mgr inż.
194 Kurczyk Sebastian RAu1 104 Doktorant Mgr inż.
195 Kurpas Monika RAu1 629 Doktorant Mgr inż.
196 Kusnik Damian RAu2 540 Doktorant Mgr inż.
197 Kwiatkowski Jan RAu1 629A Doktorant Mgr inż.
198 Kwiatkowski Grzegorz RAu2 522 Doktorant Mgr inż.
199 Kwiecień Andrzej RAu2 511 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
200 Kwoka Monika RAu3 432 (Inst. Fiz.) Adiunkt Dr hab. inż.
201 Lach Ewa RAu2 513 Adiunkt Dr
202 Lach Jacek RAu2 509 Adiunkt Dr inż.
203 Lalik Anna RAu1 CB 3.17 Adiunkt Dr inż.
204 Lasota Sławomir RAu3 703 Adiunkt Dr inż.
205 Lewandowska Łucja RAu3 747 Specjalista administracyjny  
206 Lipka Łukasz RAu2 503 Doktorant Mgr inż.
207 Loska Jacek RAu1 217 Adiunkt Dr inż.
208 Łabaj Wojciech RAu2 213 Doktorant Mgr inż.
209 Łakomiec Krzysztof RAu1 624A Doktorant Mgr inż.
210 Łaszczyk Piotr RAu1 232 Adiunkt Dr inż.
211 Łęgowski Adrian RAu1 436A Doktorant Mgr inż.
212 Łęski Jacek RAu3 834 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
213 Machniewski Jan RAu3 824 Asystent Dr inż.
214 Maćkowski Michał RAu2 CK4, 911 Adiunkt Dr inż.
215 Magnuski Mirosław RAu3 723 Adiunkt Dr inż.
216 Mainka Kornelia RAu0 5 Porządkowa  
217 Malcher Andrzej RAu3 704 Adiunkt Dr inż.
218 Małysiak-Kaczmarczyk Barbara RAu0 129 Kierownik Biura Dziekana Mgr
219 Małysiak-Mrozek Bożena RAu2 322 Adiunkt Dr inż.
220 Marchewka Edward RAu1 635 Starszy technik  
221 Marcisz Anna RAu1 749 Doktorant Mgr inż.
222 Marczyk Michał RAu1 535 Adiunkt Dr inż.
223 Masorz Mariola RAu0 5 Porządkowa  
224 Mazur Krzysztof RAu1 204 Asystent Dr inż.
225 Metzger Mieczysław RAu1 235 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
227 Michalak Marcin RAu2 411 Adiunkt Dr inż.
228 Michalczuk Agnieszka RAu2 513 Doktorant Mgr inż.
229 Mielczarek Wojciech RAu2 913 Adiunkt Dr inż.
230 Mika Justyna RAu1 CK9 Doktorant Mgr inż.
231 Milik Adam RAu3 706 Adiunkt Dr inż.
232 Milka Artur RAu0 portiernia Portier  
233 Mołoń Małgorzata RAu0 220 Specjalista administracyjny Mgr inż.
234 Momot Alina RAu2 322 Adiunkt Dr inż.
235 Moroń Tomasz RAu2 835 Doktorant Mgr inż.
236 Mościńska Katarzyna RAu3 826 Starszy Wykładowca Dr inż.
237 Mościński Jerzy RAu1 329 Adiunkt Dr inż.
238 Mrozek Dariusz RAu2 404 Adiunkt Dr hab. inż.
239 Mryka Beata RAu0 129 Specjalista administracyjny Mgr
240 Myszor Dariusz RAu2 503 Adiunkt Dr inż.
241 Nalepa Jakub RAu2 504 Doktorant Mgr inż.
242 Namysło Maria RAu0 ck26 Porządkowa  
243 Naumowicz Anna RAu1 624A/IO Asystent Mgr
244 Nawrat Aleksander RAu1 936 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
245 Nawrocka Małgorzata RAu0 ck26 Porządkowa  
246 Niedziela Tatiana RAu3 736 Starszy specjalista dministracyjny Lic.
247 Niedźwiedź Małgorzata RAu1 232 Doktorant Mgr inż.
248 Nierychlewska Alicja RAu0 22 Specjalista administracyjny  
249 Nierychlewska Małgorzata RAu1 633 Starszy referent administracyjny  
250 Nierychło Iwona RAu0 ck26 Porządkowa  
251 Niezabitowski Michał RAu1 843 Asystent Dr inż.
252 Nocoń Witold RAu1 230 Adiunkt Dr hab. inż.
253 Noga Artur RAu3 807 Adiunkt Dr inż.
254 Nosiadek Jarosław RAu2 319 Samodzielny referent techniczny Mgr
255 Nowak Leszek RAu1 114 Doktorant Mgr inż.
256 Nowak Paweł RAu1 233 Doktorant Mgr inż.
257 Nowak Hanna RAu1 304 Samodzielny referent administracyjny Mgr
258 Nurzyńska Karolina RAu2 523 Adiunkt Dr inż.
259 Nycz Monika RAu2 414 Doktorant Mgr inż.
260 Ochab Magdalena RAu1 629 Doktorant Mgr inż.
261 Ogonowski Zbigniew RAu1 329 Adiunkt Dr inż.
262 Ogonowski Szymon RAu1 206 Adiunkt Dr inż.
263 Olczyk Adrian RAu1 436A Doktorant Mgr inż.
264 Oliwa Wojciech RAu3 728 Adiunkt Dr inż.
265 Opara Adam RAu2 334 Asystent Dr inż.
266 Otwinowska Irena RAu0 ck26 Porządkowa  
267 Pacholczyk Marcin RAu1 631 Adiunkt Dr inż.
268 Paduch Jarosław RAu2 318 Starszy Wykładowca Mgr inż.
269 Paluchiewicz Bożena RAu1 547 Starszy Wykładowca Dr
270 Palus Henryk RAu1 632 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
271 Pander Tomasz RAu3 833 Adiunkt Dr hab. inż.
272 Papież Anna RAu1 333 Doktorant Mgr inż.
273 Para Szymon RAu3 620 Specjalista inżynieryjno-techniczny Mgr inż.
274 Pasterak Krzysztof RAu2 119 Doktorant Mgr inż.
275 Paszkuta Marcin RAu2 513 Doktorant Mgr inż.
276 Pawełczyk Krzysztof RAu2 506 Doktorant Mgr inż.
277 Pawełczyk Marek RAu1 305 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
278 Pawlak Adam RAu3 EC-2 Adiunkt Dr inż.
279 Pęszor Damian RAu2 513 Doktorant Mgr inż.
280 Pieter Justyna RAu1 624A Doktorant Mgr inż.
281 Pietraszuk Jacek RAu2 403 Specjalista inżnieryjno-techniczny Mgr inż.
282 Piotrowska Agnieszka RAu2 414 Adiunkt Dr inż.
283 Płuciennik Ewa RAu2 518 Adiunkt Dr inż.
284 Pochopień Bolesław RAu2 308 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
285 Pojda Katarzyna RAu1 624A Doktorant Mgr inż.
286 Polaków Grzegorz RAu1 231 Adiunkt Dr inż.
287 Polańska Joanna RAu1 536 Profesor Nadzwyczajny Tytularny Prof. dr hab. inż.
288 Polański Andrzej RAu2 339 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
289 Polok Dariusz RAu3 725 Starszy Wykładowca Mgr inż.
290 Popowicz Adam RAu1 538 Adiunkt Dr inż.
291 Porębski Sebastian RAu3 740 Doktorant Mgr inż.
292 Poterała Aleksandra RAu1 CB 1.08 Doktorant Mgr inż.
293 Powała Grzegorz RAu2 408 Doktorant Mgr inż.
294 Powroźnik Paulina RAu3   Doktorant Mgr inż.
295 Primke Tomasz RAu1 626 Adiunkt Dr inż.
296 Przybyła Tomasz RAu3 831 Adiunkt Dr inż.
297 Psiuk-Maksymowicz Krzysztof RAu1 629/CB 1.11. Adiunkt Dr inż.
298 Pułka Andrzej RAu3 812 Adiunkt Dr hab. inż.
299 Puszyński Krzysztof RAu1 629 Adiunkt Dr inż.
300 Radlak Krystian RAu1 624 Doktorant Mgr inż.
301 Radlak Natalia RAu1 CB 1.08 Doktorant Mgr inż.
302 Rataj Łukasz RAu1 326 Samodzielny referent techniczny Mgr inż.
303 Respondek Jerzy RAu2 518 Adiunkt Dr hab. inż.
304 Rolnik Bożena RAu1 749 Doktorant Mgr inż.
305 Rosner Aldona RAu0 512a Główny specjalista administracyjny Dr inż.
306 Rotarska-Mizera Anna RAu1 749 Doktorant Mgr inż.
307 Rudnicki Tomasz RAu3 708 Adiunkt Dr inż.
308 Rutkowski Jerzy RAu3 809 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
309 Rymarski Zbigniew RAu3 712 Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
310 Ryś-Protas Nina RAu0 125 Specjalista administracyjny Lic.
311 Rzeszowska Joanna RAu1 433/CB 1.08 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab.
312 Sadowski Paweł RAu2 522 Doktorant Mgr inż.
313 Samociuk Dominik RAu2 415 Doktorant Mgr inż.
314 Sarat Bernadetta RAu1 624 Doktorant Mgr inż.
315 Sawicki Michał RAu2 911 Doktorant Mgr inż.
316 Sikora Marek RAu2 411 Profesor Nadzwyczajny Dr hab.
317 Simek Krzysztof RAu1 932 Starszy Wykładowca Dr inż.
318 Simiński Krzysztof RAu2 523 Adiunkt Dr inż.
319 Skonieczna Magdalena RAu1 CB 1.08 Adiunkt Dr
320 Skory Maria RAu0 127 Starszy specjalista administracyjny Mgr
321 Skotnicka Maria RAu0 8 Specjalista administracyjny Mgr
322 Skórczyńska Aleksandra RAu2 505 Specjalista administracyjny  
323 Skrzypczyk Krzysztof RAu1 929 Adiunkt Dr inż.
324 Skupin Piotr RAu1 224 Adiunkt Dr inż.
325 Skurowski Przemysław RAu2 213 Adiunkt Dr inż.
326 Smolińska Karolina RAu1 434 Doktorant Mgr inż.
327 Smołka Bogdan RAu1 628 Profesor Nadzwyczajny Tytularny Prof. dr hab.
328 Sobel Dawid RAu1 629A Doktorant Mgr inż.
329 Sroczyński Piotr RAu2 506 Doktorant Mgr inż.
330 Stachańczyk Dariusz RAu3 EC-2 Adiunkt Dr inż.
331 Staniszewski Michał RAu2 513 Adiunkt Dr inż.
332 Stańczyk Urszula RAu2 315 Adiunkt Dr inż.
333 Starosolski Roman RAu2 521 Adiunkt Dr inż.
334 Staszulonek Aleksander RAu1 439 Starszy Wykładowca Dr inż.
335 Stąpor Katarzyna RAu2 313 Profesor Nadzwyczajny Tytularny Prof. dr hab. inż.
336 Stebel Krzysztof RAu1 225 Adiunkt Dr inż.
337 Stech Danuta RAu0 512 Specjalista administracyjny Mgr inż.
338 Stój Jacek RAu2 542 Adiunkt Dr inż.
339 Straszecka Ewa RAu3 837 Adiunkt Dr hab. inż.
340 Student Sebastian RAu1 434/CB 1.08 Adiunkt Dr inż.
341 Studziński Grzegorz RAu0 512a Główny specjalista administracyjny Mgr inż.
342 Stypółkowski Michał RAu0 13 Starszy referent administracyjny Mgr inż.
343 Sułek Wojciech RAu3 918a Adiunkt Dr inż.
344 Surma Maciej RAu3 806 Adiunkt Dr inż.
345 Szarla Krzysztof RAu1 629A Samodzielny referent administracyjny  
346 Szczechura Magdalena RAu2 514 Samodzielny referent administracyjny Mgr
347 Szczepański Marek RAu1 538 Adiunkt Dr inż.
348 Szczerbik Aleksandra RAu1 431 Specjalista administracyjny Mgr inż.
349 Szczęsna Agnieszka RAu2 621 Adiunkt Dr inż.
350 Szedel Jacek RAu2 523 Adiunkt Dr inż.
351 Szkodny Tadeusz RAu1 440 Adiunkt Dr hab. inż.
352 Szmal Przemysław RAu2 519 Adiunkt Dr inż.
353 Szołtys Klaudiusz RAu1 239 Technik  
354 Szuber Jacek RAu3 745 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
355 Szumiński Edward RAu0 14 Specjalista inżynieryjno-techniczny  
356 Szwarczyński Jan RAu0 portiernia Portier  
357 Szymański Tomasz RAu3 821 Starszy specjalista naukowo-techniczny Inż.
358 Ślusarczyk Helena RAu2 505 Samodzielny referent administracyjny  
359 Śmieja Jarosław RAu1 438A Profesor Nadzwyczajny Dr hab. inż.
360 Świerniak Andrzej RAu1 432 Profesor Zwyczajny Prof. dr hab. inż.
361 Świtoński Adam RAu2 828 Adiunkt Dr hab. inż.
362 Taborek Krzysztof RAu3 726 Adiunkt Dr inż.
363 Temich Sebastian RAu3 817 Doktorant Mgr inż.
364 Tiszbierek Ingrida RAu0 ck24 Porządkowa  
365 Tkaczyk Urszula RAu0 5 Porządkowa  
366 Tokarz Krzysztof RAu2 311 Adiunkt Dr inż.
367 Topa Tomasz RAu3 807 Adiunkt Dr inż.
368 Trzcionka Karol RAu2 513 Doktorant Mgr inż.
369 Tutajewicz Robert RAu2 518 Adiunkt Dr inż.
370 Uljanow Jerzy RAu3 606 Adiunkt Dr inż.
371 Waczyńska-Niemiec Natalia RAu3 607 Starszy referent techniczny Mgr inż.
372 Waczyński Krzysztof RAu3 621 Adiunkt Dr hab. inż.
373 Warzecha Witold RAu0 14 Administrator sieci Inż.
374 Wereszczyński Kamil RAu2 513 Doktorant Mgr inż.
375 Werner Aleksandra RAu2 322 Adiunkt Dr inż.
376 Wideł Stanisław RAu2 827a Starszy Wykładowca Dr inż.
377 Widuch Jacek RAu2 509 Adiunkt Dr inż.
378 Wieczorek Grzegorz RAu3 728 Adiunkt Dr inż.
379 Wilczek Barbara RAu0 5 Porządkowa  
380 Wiora Józef RAu1 113 Adiunkt Dr inż.
381 Wiora Alicja RAu1 115 Adiunkt Dr inż.
382 Wiśniewska Bogusława RAu0 ck26 Porządkowa  
383 Wodołażski Artur RAu1 229 Doktorant Mgr inż.
384 Wojciechowski Konrad RAu2 342 Profesor Nadzwyczajny Tytularny Prof. dr hab. inż.
385 Wojtowicz Wojciech RAu0 14 Administrator sieci Mgr inż.
386 Wojtuszek Jerzy RAu3 916 Starszy Wykładowca Dr inż.
387 Wójcicki Robert RAu2 411 Adiunkt Dr inż.
388 Wójcik Dariusz RAu3 805 Adiunkt Dr inż.
389 Wrona Stanisław RAu1 104 Doktorant Mgr inż.
390 Wrotniak Jarosław RAu3 921 Doktorant Mgr inż.
391 Wrotniak Jarosław RAu3 921 Specjalista inżynieryjno-techniczny Mgr inż.
392 Wróbel Edyta RAu3 608 Adiunkt Dr inż.
393 Wyciślik Łukasz RAu2 418 Adiunkt Dr inż.
394 Wyrwał Janusz RAu1 218 Adiunkt Dr inż.
395 Wyrwoł Bernard RAu3 706 Adiunkt Dr inż.
396 Wyżgolik Roman RAu1 108 Adiunkt Dr inż.
397 Zając Piotr RAu3 612 Starszy specjalista inżynieryjno-techniczny Lic.
398 Zawadzki Piotr RAu3 904 Adiunkt Dr hab.
399 Zazula Adam RAu2 319 Doktorant Mgr inż.
400 Zghidi Hafedh RAu2 538 Starszy Wykładowca Dr inż.
401 Zieliński Bartłomiej RAu2 337 Adiunkt Dr hab. inż.
402 Ziemek Szymon RAu2 CK-9 Doktorant Mgr inż.
403 Ziębiński Adam RAu2 803 Adiunkt Dr inż.
404 Ziober Czesław RAu3 45 Specjalista inżynieryjno-techniczny  
405 Żyła Joanna RAu1 333 Doktorant Mgr inż.
406 Żyła Gabriela RAu0 ck24 Porządkowa  
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy AEI