Dział IT Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki informuje o zmianach w sposobie logowania do systemu DreamSpark Premium.

Obecnie logowanie zintegrowane jest z domena polsl.pl. Dotychczasowo istniejące konta zachowały ważność.

Logowanie do systemu DreamSpark Premium


Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, uczestnicząc w programie DreamSpark Premium (dawne MSDNAA) firmy Microsoft, ma możliwość instalowania oprogramowania na komputerach będących na wyposażeniu Wydziału. Istnieje również możliwość udostępniania oprogramowania studentom i pracownikom Wydziału do zainstalowania na ich komputerach osobistych poza Uczelnią. Program dotyczy tylko i wyłącznie pracowników oraz studentów studiów prowadzonych przez Wydział, a więc:

  • studentów kierunku Informatyka wszystkich typów,
  • studentów kierunku Automatyka wszystkich typów,
  • studentów kierunku Elektronika wszystkich typów,
  • studentów kierunku Biotechnologia,
  • studentów Makrokierunku.

Chcąc skorzystać z takiej możliwości używania oprogramowania osoba zainteresowana zobowiązuje się stosować do określonych w niniejszym dokumencie zasad oraz do zasad Licencji DreamSpark Premium Subscription EULA jak również do wszelkich uregulowań wynikających z udziału w programie DreamSpark Premium.

We wszystkich sprawach związanych z programem DreamSpark proszę kontaktować się z Działem IT, pod adresem: dreamspark_aei@polsl.pl

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
DreamSpark