12 stycznia 2021
Medal 75-lecia Politechniki Śląskiej dla Tomasza Bradeckiego

4 stycznia 2021 JM Rektor prof. Arkadiusz Mężyk uhonorował w imieniu własnym i Senatu prodziekana Wydziału Tomasz Bradecki medalem 75-lecia Politechniki Śląskiej - W podziękowaniu za wspólne wyznaczanie strategii i kierunku rozwoju Uczeni, wkład w budowanie Jej prestiżu i otrzymanie statusu uczelni badawczej.

Wyróżnienie traktuję jako szczególne uznanie dla całej społeczności Wydziału Architektury. To Nasze wspólne zaangażowanie i indywidualne twórcze pasje współtworzą dorobek Uczelni.

Dziękuję bardzo

Tomasz Bradecki
Prodziekan do spraw organizacji i rozwoju

Komunikat zawiera załączniki20210111_195627.jpg