23 grudnia 2020
Spotkanie Świąteczne Pracowników Wydziału.

Dnia 21 grudnia br. w trybie zdalnym na platformie Zoom odbyło się spotkanie pracowników Wydziału. Spotkanie stało się okazją do przetestowania nowego sprzętu do zdalnej edukacji, zakupionych interaktywnych 75’’ tablic z elektrycznie sterowanymi stojakami. Tablice będą wyposażeniem tworzonej nowoczesnej multimedialnej sali dydaktycznej (s.101). Spotkanie poprowadził Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross.

„…
Spotykamy się na kolejnym spotkaniu przedświątecznym, Trochę w innym trybie, zdalnie. Nie zależnie od sytuacji czy uwarunkowań, warto się spotykać, trzeba się spotykać. Gdyż tworzymy zespół – zespół, w którym Każdy z osobna poprzez swoje pasje realizuje zadania oraz kreuje rozwój Wydziału.

Zbliżają się święta, czas dla rodziny, odpoczynku, przemyśleń, czasami okazja do nadrobienia zaległości. Wbrew pozorom praca zdalna wymaga dużego wysiłku czasu, kreacji, nowym metod i technik nauczania na odległość, stałego doskonalenia umiejętności. Wzajemnego zrozumienia obydwu stron nauczycieli i studentów. Chciałbym podziękować za zaangażowanie, za zrozumienie podejmowanych decyzji, za wsparcie. Pogratulować wysokich wyników uzyskiwanych w zdalnym nauczaniu oraz wielu inicjatyw pomimo ograniczeń pandemii.

Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia świąteczne.
Spokojnych zdrowych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

Oby rok 2021 szybko uporał się z niebezpiecznymi wirusami.
Abyśmy mogli bezpieczne nadrobić utracony czas, wyruszyć tam gdzie planowaliśmy, zrealizować to co nadal czeka, cieszyć się normalnym życiem.

Przede wszystkim zdrowia.
Uważajcie i dbajcie o siebie, nie narażajcie się niepotrzebnie.

Wszystkiego Najlepszego”

Klaudiusz Fross