17 grudnia 2020
Pamiątkowy Medal im. Prof. Zygmunta Majerskiego dla Profesora Krzysztofa Gasidło

W dniu 16 grudnia br. Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross uroczyście przekazał w trybie specjalnym ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną medal im. Prof. Z. Majerskiego oraz dyplom Profesorowi Krzysztofowi Gasidło, jako podziękowanie dla byłego Dziekana WA i przewodniczącego Kapituły Medalu.

Komunikat zawiera załącznikiMedal prof Gasidło.jpg

Wiadomość utworzona: 17 grudnia 2020 08:50, autor: Mirosław Rogula