17 grudnia 2020
KONKURS DZIEKANA - GRAFIKA ROKU 2020

Dnia 14 grudnia 2020 w trybie zdalnym ogłoszono wyniki Konkursu Dziekana „Grafika Roku 2020”, realizowanego w ramach zajęć dydaktycznych Grafika Warsztatowa pod kierunkiem Prof. Jacka Joostberensa.

Na początku spotkania Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross przekazał podziękowanie w formie dyplomu dla prof. Jacka Joostberensa, Za pasję w prowadzeniu Pracowni Grafiki Warsztatowej na Wydziale Architektury w Katedrze RAr4, podkreślając wysoki poziom artystyczny prac oraz duże znaczenie sztuki grafiki dla rozwoju twórczego studentów kierunku Architektura Wnętrz.

Przyznano 3 wyróżnienia dla:

- Katarzyna Zaremba (prace pt.: Kobieta 1, Kobieta  2, Architektura),

- Oliwia Nosek (prace pt.: Pola Uprawne, Trójkąty geometryczne, Miasto nocą),

- Marta Drzymała (prace pt.: Architektura 1, Architektura 3).

Laureatom przyznano pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne. Wyróżnione prace zostaną powielone i oprawione oraz będą stanowić grafiki promujące Wydział.

Komunikat zawiera załącznikiDyplomy Grafika Roku 2020.jpg, Prace Grafika Roku 2020.jpg

Wiadomość utworzona: 16 grudnia 2020 08:31, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 17 grudnia 2020 08:50, wykonana przez: Mirosław Rogula