8 grudnia 2020
Nowe Forum Budownictwa.

Współtworzone przez Pracowników Wydziału, uczestniczących w Radzie Naukowej i Radzie Recenzentów. Warto przypomnieć, że Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross jest członkiem Rady Śląskiej Izby Budownictwa, natomiast członek Rady Dziekańskiej mgr inż. Mariusz Czyszek jest Prezydentem Izby.

W aktualnym numerze kilka artykułów dotyczących Politechniki i Wydziału Architektury.
Wymowna okładka obrazuje współczesną rzeczywistość.
Zapraszamy do lektury.

Komunikat zawiera załącznikiForum Budownictwa 02.2020.pdf