4 grudnia 2020

ODDZIAŁ W KATOWICACH

Gliwice 03.12.2020 r.

Szanowni Państwo

W imieniu Prezydium Komisji UiA PAN o/Katowice zapraszam Członków Komisji, Pracowników oraz Studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej do wzięcia udziału w seminarium naukowym pt.: Priorytetowe Obszary Badawcze Politechniki Śląskiej w pracach naukowo-badawczych Wydziału Architektury. Część II Regionalizm i Globalizacja w Architekturze, które połączone będzie z wernisażem wystawy pt.: Regionalizm i Globalizacja w Architekturze.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 grudnia 2020 r. o godz. 16.00 w trybie zdalnym, za pośrednictwem komunikatora zoom. Link do zoom:

Topic: Katarzyna Mazur-Belzyt  - seminarium KUiA PAN

Time: Dec 14, 2020 16:00 Warsaw

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 945 8613 8430

Passcode: 985137

PROGRAM SEMINARIUM

·         Wprowadzenie:

Dr hab. inż. arch. B. Majerska-Pałubicka, prof. PŚ : Regionalizm vs Globalizacja

·         Referaty:

Dr hab. inż. arch. K. Rostański, prof. PŚ:  Modernizm w architekturze uzdrowiskowej 20-lecia międzywojennego, jako paradygmat nowoczesności

Dr inż.arch. Damian Radwański: Pocztówka z Zurichu – Szkoła w Leutschenbach. W poszukiwaniu rozwiązania niearbitralnego i nieoczywistego

·         Dyskusja

·         Wernisaż wystawy pn.: Regionalizm vs Globalizacja.

Kurator wystawy: Dr hab. inż. arch. B. Majerska-Pałubicka, prof. PŚ.

Przygotowanie wystawy: Dr inż.arch. Jerzy Wojewódka, prof. PŚ. oraz Julia Giżewska

Wystawa dostępna będzie od dnia 14 grudnia na stronie Wydziału Architektury. Link do strony zostanie wysłany do Wszystkich Państwa w dniu 14 grudnia 2020.

Dr hab.inż.arch. Dorota Winnicka-Jasłowska, prof.PŚ.

Przewodnicząca Komisji UiA PAN o/Katowice

Komunikat zawiera załącznikiPoster 30.11.2020 NEW (1).pdf, Seminarium 14 grudnia 2020.pdf

Wiadomość utworzona: 4 grudnia 2020 08:34, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2020 08:37, wykonana przez: Mirosław Rogula